Lista aktualności Lista aktualności

Lasy Państwowe wspierają administrację publiczną

W ubiegły piątek - 03.12.2021 roku została oddana do użytku przebudowana droga gminna położona w miejscowości Gaj w gminie Czerniewice w powiecie Tomaszów Mazowiecki.

Inwestycja została zrealizowana przez Gminę Czerniewice przy współudziale finansowym Lasów Państwowych Nadleśnictwa Spała. Zadanie to było realizowane w ramach wsparcia administracji publicznej przez Lasy Państwowe poprzez realizację wspólnych przedsięwzięć drogowych mających związek z gospodarką leśną.

Prawie kilometrowej długości przebudowany odcinek drogi jest przykładem doskonałej współpracy pomiędzy samorządem a Lasami Państwowymi na gruncie lokalnym. Dzięki takiej inwestycji zostały zrealizowane wspólne cele Gminy jak również Lasów Państwowych. Z drogi skorzystają przede wszystkim mieszkańcy, poprawi się bezpieczeństwo ruchu w tym miejscu, ale również ułatwi to przejazd pojazdów świadczących usługi na rzecz gospodarki leśnej. Przebudowana droga jest bardzo ważnym elementem infrastruktury drogowej, z której skorzystają nie tylko Lasy Państwowe.