Asset Publisher Asset Publisher

Wyniki III edycji konkursu plastycznego "Mój las"

Poznajcie zwycięzców konkursu plastycznego!

Nadleśnictwo Bełchatów ma przyjemność ogłosić wyniki III edycji konkursu plastycznego "Mój las".

Konkurs składał się z dwóch części, indywidualnej i grupowej. W części indywidualnej wpłynęły 103 prace, spośród których komisja nagrodziła 56 autorów małych dzieł sztuki (lista nagrodzonych znajduje się do pobrania na dole strony).

Do części grupowej zdecydowało się przystąpić 9 drużyn. Niestety, komisja zmuszona była odrzucić 7 plakatów ze względu na to, że ich format nie był zgodny z regulaminem. Tylko 2 plakaty spełniały wszystkie warunki i spośród nich komisja wyłoniła zwycięzców- drużynę JAGÓDKI (klasa 1e) ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie wraz z opiekunem grupy, Panią Małgorzatą Kaczmarską.

Rok szkolny 2020/2021 z pewnością był bardzo trudny dla wszystkich pedagogów, rodziców oraz uczniów. Tym bardziej cieszy nas to, że w czasie kiedy lekcje odbywały się za pośrednictwem komputerów, tak wiele osób zdecydowało się wziąć udział w konkursie, bardzo dziękujemy za każdą pracę plastyczną!

W drugiej połowie czerwca spotkamy się ze wszystkimi nagrodzonymi osobami na oficjalnym rozdaniu nagród w Izbie Edukacji Ekologicznej na Szkółce Leśnej Borowiny. Uczniowie klasy 1e ze Szkoły Podstawowej nr 1 swój rok szkolny 2021/2022 rozpoczną od wycieczki przyrodniczej, którą zdobyła dla nich drużyna JAGÓDKI! 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji!