Asset Publisher Asset Publisher

Orientuj się z Nadleśnictwem Bełchatów!

Zapraszamy na spacery z mapą!

Razem z leśnikami z Bełchatowa zapraszamy serdecznie do Szkółki Leśnej Borowiny na wydarzenie pn. "Orientuj się z Nadleśnictwem Bełchatów!".

Będzie się działo wiele! Tak w skrócie - cała impreza i zaplanowane atrakcje będą powiązane z mapami i z posługiwaniem się nimi.

Każdy znajdzie coś dla siebie, zaplanowaliśmy między innymi trasy rowerowe (rodzinna lub ekstremalna) oraz trasy spacerowe w lesie zlokalizowanym obok Szkółki Leśnej. Takie trasy można pokonywać całą rodziną (poza trasą ekstremalną), w swoim tempie i bez pośpiechu. Nie będzie prowadzony pomiar czasu i tam nie będzie rywalizacji, ale...

dla tych, którzy mają ochotę na adrenalinę, przygotowaliśmy taką opcję! Ścieżka edukacyjna "Opowieści Bielika" na ten dzień zamieni się w sieć tras, które będą przemierzali uczestnicy konkurencji sportowej z pomiarem czasu. Jak pomiar czasu to oczywiście zwycięstwa i nagrody! Przewidziane kategorie to juniorzy młodzi, juniorzy, seniorzy i weterani - z podziałem na kobiety i mężczyzn. Nagrody dla zwycięzców są kuszące, zdobyć będzie można między innymi hamaki leśne.

Zapraszamy serdecznie!

Prosimy zapisywać się pod nr tel. 513 752 331

W dniu imprezy będzie możliwość zapisania się jeśli będa jeszcze wolne miejsca.