Asset Publisher Asset Publisher

III edycja konkursu "Mój las" zakończona - N. Bełchatów

W dniu dzisiejszym, tj. 22.06.2021 r., w Szkółce Leśnej Borowiny w Nadleśnictwie Bełchatów odbyło się oficjalne wręczenie nagród w III edycji konkursu "Mój las" organizowanego przez Nadleśnictwo Bełchatów RDLP w Łodzi. Zaprosiliśmy na to wydarzenie wszystkich laureatów wraz z opiekunami i nauczycielami. Przybyli goście mogli obejrzeć wystawę nagrodzonych prac i odnaleźć wśród nich swoje dzieło sztuki. Wystawa nagrodzonych prac będzie stanowiła wystrój izby edukacyjnej przez kolejny rok, do następnej edycji konkursu.

Konkurs składał się z dwóch części, indywidualnej i grupowej. W części indywidualnej wpłynęły 103 prace, spośród których nagrodziliśmy 62 autorów. Każdy z nich otrzymał książki i dyplomy. W części grupowej zgłosiło się 9 drużyn, które dostarczyły do Nadleśnictwa plakaty z hasłem "Zapraszamy do lasu". Nagroda główna w części grupowej to wycieczka przyrodnicza dla całej klasy. Już we wrześniu Nadleśnictwo Bełchatótów zabierze całą klasę 1 "e" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bełchatowie na wycieczkę, którą wygrała drużyna "Jagódki".

Po oficjalnej części zaprosiliśmy wszystkich gości na mały poczęstunek przed izbę edukacyjną.

Dziękujemy za wszystkie dostarczone do nas prace. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mijający rok szkolny był trudny ze względu na pandemię i naukę zdalną. Tym bardziej cieszy nas fakt, że tyle osób zdecydowało się wziąć udział w naszym konkursie. 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!