Lista aktualności Lista aktualności

VIII Bieg Leśnika już za nami!

Zawodnicy i pogoda dopisali. Dziękujemy za przybycie i gratulujemy zwycięzcom.

19.09.2020 r. odbył się VIII Bieg Leśnika organizowany przez Nadleśnictwo Skierniewice. W wydarzeniu uczestniczyło 93 zawodników (ustalony limit wynosił 100 osób)! Od strony technicznej bieg był zabezpieczony przez firmę InesSport. Nadleśnictwo zagwarantowało obsługę medyczną oraz posiłek regeneracyjny (produkty „Dobre z Lasu” oraz dania wegańskie przygotowane przez Firmę „Leśna Łąka”). Trasę biegu oraz biuro zawodów oznaczali i zabezpieczali pracownicy nadleśnictwa.

Biuro zawodów zostało otwarte o godzinie 9:30. Zawodnicy dostarczali wydrukowane karty zgłoszeniowe,, na podstawie których każdy uczestnik biegu w biurze zawodów otrzymał chip do pomiaru czasu, pamiątkową koszulkę oraz komin wielofunkcyjny, a po dobiegnięciu do mety pamiątkowy medal, napój izotoniczny oraz paczkę z posiłkiem regeneracyjnym. Na laureatów biegu w kategoriach OPEN M i K oraz dla najmłodszego i najstarszego zawodnika czekały nagrody.
Stronę medialną VIII Biegu Leśnika zabezpieczał patron medialny - Głos Skierniewic i okolicy, który relacjonował przebieg imprezy.

Wydarzenie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez uczestników biegu. Nie brakowało słów uznania i zadowolenia. Pogoda również wyjątkowo dopisała. Już teraz zapraszamy na IX Bieg Leśnika, który - miejmy nadzieję - odbędzie się już bez ograniczeń sanitarnych we wrześniu przyszłego roku.

 

Fot. VIII Bieg Lesnika. Na trasie biegu.