Asset Publisher Asset Publisher

Salon Edukacji Ekologicznej na Targach Edukacyjnych w Łodzi

Już jutro na Targach Edukacyjnych w Łodzi, kąsek dla miłośników ekologii, natury i kreatywnych form spędzania wolnego czasu.

W Salonie Edukacji Ekologicznej w czwartek w godz. 16.30-17.30 oraz w piątek w godz. 15.00-16.00 - Warsztaty z leśną mandalą. Mandala to technika plastyczna wykonywana na planie koła, wywodząca się z tradycji hinduskiej. Rozwija twórcze myślenie, wyobraźnię, pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji, relaksuje.

Ponadto w Salonie ofertę zaprezentują instytucje, które na co dzień zajmują się edukacją ekologiczną i działalnością w zakresie ochrony środowiska. Oferta Salonu skierowana jest do rodziców, dzieci i młodzieży.

Targi Edukacyjne w Łodzi to jedno z największych w Polsce wydarzeń mających na celu prezentację szerokiej oferty szkół publicznych i prywatnych, uczelni wyższych z całego kraju oraz placówek zajęć pozaszkolnych.

Podczas Targów nie zabraknie również propozycji zajęć dodatkowych i rozwijania swoich pasji. Wśród wystawców pojawią się m.in. szkoły języków obcych i szkoły tańca.